Szkolenia Rady Pedagogicznej, Dyrektorów Szkół, Pedagogów, Nauczycieli

Oficyna MM oferuje Państwu różnorodne szkolenia dla nauczycieli, dyrektorów szkół i przedszkoli oraz rady pedagogicznej. Organizowane przez nas spotkania poruszają szeroki wachlarz różnorodnych tematów dostosowanych do potrzeb pedagogów i kadry zarządzającej na każdym szczeblu edukacji – w przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej.

Cykliczne, ogólnopolskie warsztaty, konferencje i kursy dla nauczycieli skupiają się na zmianach i problemach związanych z edukacją. Szkolenia dla dyrektorów szkół i przedszkoli pomagają w uporaniu się z prawną i organizacyjną stroną prowadzenia placówki. Członkowie kadry zarządzającej znajdą w nich mnóstwo praktycznych wskazówek usprawniających ich codzienne działania. Wszystkim pracownikom oświaty, pragnącym poszerzać swoje kompetencje i umiejętności, polecamy szkolenia dla pedagogów z zakresu doskonalenia kompetencji osobistych.

Bogaty katalog to nie tylko kursy dla nauczycieli, ale również szkolenia rady pedagogicznej, uwzględniające jej role i obowiązki, oraz przydatne szkolenia dla dyrektorów szkół i przedszkoli poruszające aktualną tematykę nadzoru pedagogicznego wraz z ewaluacją wewnętrzną oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń!

Szkolenia dla nauczycieli z Oficyną MM to merytoryczna i praktyczna uczta!

Filozofię naszej pracy określa motto: Szkolenia nakręcają pozytywnie!, ponieważ wierzymy, że wiedza i dobre nastawienie są kluczem do osiągnięcia sukcesu w oświacie.


local
Facebook