Oficyna MM
Wydawnictwo Prawnicze
ul. Błażeja 10 J/1, 61-608 Poznań
tel. 61 653 64 30
faks: 61 653 64 30 wew. 21
biuro@oficynamm.pl

Formularz

* Pola obowiązkowe Polityka prywatności




Prosimy nie używać tego formularza do zadawania pytań do prawnika, psychologa lub pedagoga.
Do tego celu stworzyliśmy dla Państwa odrębne formularze, które można znaleźć tutaj:

Kontakt

Stanowisko Imię i nazwisko Kontakt
SEKRETARIAT
Specjalista ds. administracji i kadr Aleksandra Malinowska tel. 61 653 64 30
sekretariat@oficynamm.pl
DZIAŁ PŁATNOŚCI
    tel. 61 653 64 30 wew. 28
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
    tel. 61 653 64 30 wew. 27, 72
SERWIS INFORMATYCZNY
    serwis@oficynamm.pl
DZIAŁ REDAKCJI
    redakcja@oficynamm.pl
„SZKOŁA. Miesięcznik Dyrektora”
Redaktor prowadząca
Agnieszka Domagała adomagala@oficynamm.pl
„PRZEDSZKOLE. Miesięcznik Dyrektora”
Redaktor prowadząca
Katarzyna Lewińska klewinska@oficynamm.pl
„Sygnał. Magazyn Wychowawcy”
Redaktor prowadząca
Agata Blachowska (Białachowska) ablachowska@oficynamm.pl
„Niezbędnik Dyrektora Szkoły”, "Serwis Kadrowy"
Redaktor prowadząca
Aleksandra Zając azajac@oficynamm.pl
„Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej. Przedszkole i żłobek”, "Niezbędnik Dyrektora Przedszkola"
Redaktor prowadząca
Magdalena Bandurska mbandurska@oficynamm.pl
„Niezbędnik Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej”,"Dom Pomocy Społecznej. Miesięcznik Dyrektora"
Redaktor prowadząca
Anna Rusin arusin@oficynamm.pl
DZIAŁ ADMINISTRACJI
Dyrektor ds. Administracji Iwona Simoni isimoni@oficynamm.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY
Kierownik Telesprzedaży Ewa Klemens eklemens@oficynamm.pl
DZIAŁ SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH i KONFERENCJI
    61 653 64 30
szkolenia@oficynamm.pl
DZIAŁ WYSYŁKI
Kierownik Działu Logistyki Anna Małecka wysylka@oficynamm.pl
DZIAŁ MARKETINGU
Starszy Specjalista ds. Zarządzania Projektami Anna Zielińska tel. 61 653 64 30 wew. 56  
azielinska@oficynamm.pl
Specjalista ds. marketingu Karolina Wojciechowska kwojciechowska@oficynamm.pl
Specjalista ds. wsparcia szkoleń i produktów Magda Lewandowska mlewandowska@oficynamm.pl
DZIAŁ IT
Menedżer IT Łukasz Noske lnoske@oficynamm.pl

Lokalizacja

OFICYNA MM WYDAWNICTWO PRAWNICZE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, 61-608 Poznań, ul. Błażeja 10J/1, REGON: 634407587, NIP: 782-22-54-664, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu , VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000408012.


local local
Facebook