Zabawy Edukacyjne. „Metoda projektu”

„Metoda projektu” w przedszkolu i szkole to innowacyjna publikacja zachęcająca do samodzielnej nauki

Publikacja „Metoda projektu” z serii „Zabawy Edukacyjne” to ciekawy sposób na urozmaicenie zajęć przedszkolakom i uczniom klas I-III - pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego rozwiązywania problemów i rozwija kreatywność. Książka, dzięki zróżnicowanej tematyce, dostosowana jest do różnych grup wiekowych. „Metoda projektu” w przedszkolu i szkole sprawdzi się znakomicie!

Publikacja zawiera książkę z instrukcjami wykonania ponad 50 prac plastycznych oraz płyty CD z projektami edukacyjnymi i muzyką. „Metoda projektu” w przedszkolu i szkole uatrakcyjni program edukacyjny w przedszkolu i szkole, a także udowodni, że każde dziecko jest małym artystą, a nauka może być fascynującą przygodą.

W PAKIECIE TANIEJ!

  • 10% rabatu przy zakupie dwóch publikacji
  • 15% rabatu przy zakupie trzech publikacji

 
 

Jakie drzewa rosną w parku? Kto naprawia zegary? Co jedzą ślimaki? Czym cechuje się nadmorski krajobraz? Czy na Marsie mieszkają ufoludki? Jak korzystać z encyklopedii?

Dzieci charakteryzuje wielka ciekawość świata i naturalna potrzeba zadawania pytań. Rolą wychowawców jest wskazanie im, gdzie mogą szukać odpowiedzi oraz w jaki sposób wykorzystywać zdobytą wiedzę.


Prezentowaną metodę można stosować w pracy już z najmłodszymi dziećmi, dlatego też projekty przystosowano do realizacji w przedszkolnych i wczesnoszkolnych grupach wiekowych. Ich zróżnicowana tematyka idealnie odpowiada potrzebom zarówno 3-latków, jak i 9-latków.

Stosowanie metody projektu w pracy z wychowankami to także wielkie wyzwanie dla każdego nauczyciela. Nasza publikacja gwarantuje profesjonalne przygotowanie się do tego zadania, co pozwoli osiągnąć spektakularne efekty.

Zaprojektuj sukces swoich podopiecznych z Metodą projektu!

Szczegóły produktu

Numer ISBN: 978-83--61123-14-9
Liczba stron: 116
Liczba scenariuszy: 36
Liczba kart pracy: 36
Liczba prac plastycznych: 58
Parametry techniczne: książka, format 170 x 247 mm, twarda oprawa, 2 płyty CD

Komentarze

Na razie nie ma komentarzy.

Dodaj komentarz


Facebook